Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Januar 2016
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 5  
Ons. 6
18.00 22.00 Symra
Tor 7  
Fre 8
18.00 21.00 Symra
Lør 9  
Søn 10
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 11
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 12  
Ons. 13
18.00 22.00 Symra
Tor 14
15.00 21.00 NU v/Haldis Folkedal
Fre 15
09.00 18.00 NU v/Haldis Folkedal
Lør 16
09.00 18.00 NU v/Haldis Folkedal
Søn 17
09.00 15.00 NU v/Haldis Folkedal
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 18
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 19
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 20
18.00 22.00 Symra
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 25
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 26
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 27
18.00 22.00 Symra
Tor 28  
Fre 29
18.00 21.00 Symra
Lør 30
10.00 16.00 Bygdelagskoret
Søn 31
11.00 15.00 Bygdelagskoret
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4  
Tys 5
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 6
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 7
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 11
20.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 12
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 13
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 14
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 15  
Lør 16
09.00 01.00 Hordaringen
Søn 17
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 18  
Tys 19
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 20
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 21
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 22  
Lør 23
11.00 16.00 Valdreslaget
Søn 24
11.00 16.00 Valdreslaget
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 25  
Tys 26
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 27
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 28
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 29  
Lør 30
10.00 16.00 Bygdelagskoret
17.01 01.01 Bårdar Boogie Wooggie
Søn 31
11.00 15.00 Bygdelagskoret
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 5  
Ons. 6
19.00 23.00 Hallinglaget
Tor 7
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 8  
Lør 9
09.00 16.00 NRF
Søn 10  
Mån 11
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 12
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 13  
Tor 14
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 15  
Lør 16
09.00 16.00 NRF
17.00 01.00 Bårdar v/Caroline
Søn 17
11.01 14.01 Bårdar v/Caroline
Mån 18
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 19
17.00 23.00 Symra
Ons. 20
19.00 23.00 Hallinglaget
Tor 21
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Sogn og Fjordanelaget
Fre 22  
Lør 23
09.00 16.00 NRF
Søn 24  
Mån 25
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 26
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 27
17.00 22.00 Symra
Tor 28
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 29  
Lør 30
09.00 16.00 NRF
Søn 31  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4  
Tys 5  
Ons. 6  
Tor 7  
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10  
Mån 11
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 12  
Ons. 13  
Tor 14  
Fre 15  
Lør 16  
Søn 17  
Mån 18
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 19
17.00 23.00 Symra
Ons. 20  
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 26  
Ons. 27
17.00 22.00 Symra
Tor 28
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 29  
Lør 30  
Søn 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no