Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

April 2016
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2
09.00 24.00 Te-Nord
Søn 3
09.00 17.00 Te-Nord
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 4
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 5
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 6
18.00 22.00 Symra
Tor 7
17.00 23.00 Symra
Fre 8
18.00 21.00 Symra
Lør 9  
Søn 10
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 11
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 12
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 13
18.00 22.00 Symra
Tor 14
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 15  
Lør 16
17.00 01.00 Winnie Rabanal
Søn 17
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 18
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 19
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 20
18.00 22.00 Symra
Tor 21
17.00 23.00 Symra
Fre 22
09.00 17.00 Press
18.00 21.00 Symra
Lør 23  
Søn 24
19.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 25
18.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 26
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 27
18.00 22.00 Symra
Tor 28  
Fre 29  
Lør 30  
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2
09.00 17.00 Tangoskolen
Søn 3
09.00 17.00 Tangoskolen
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 4
17.00 23.00 Te-Nord
Tys 5
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 6
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 7
09.00 17.00 SFF  Tone H Erlien
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 8
09.00 17.00 SFF  Tone H Erlien
Lør 9
09.00 17.00 SFF  Tone H Erlien
Søn 10
09.00 17.00 Te-Nord
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 11
20.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 12
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 13
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 14
17.00 23.00 Te-Nord
Fre 15
09.00 23.00 Te-Nord
Lør 16
09.00 23.00 Te-Nord
Søn 17
09.00 17.00 Te-Nord
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 18  
Tys 19
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 20
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 21
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24
18.00 19.30 Folkedansnemnda
Mån 25  
Tys 26
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 27
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 28
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 29  
Lør 30  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2
09.00 16.00 NRF
Søn 3  
Mån 4
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 5
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons 6
17.00 22.00 Symra
Tor 7
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 8  
Lør 9
09.00 16.00 NRF
Søn 10  
Mån 11
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 12  
Ons. 13
19.00 23.00 Hallinglaget
Tor 14
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 15  
Lør 16
09.00 16.00 NRF
Søn 17  
Mån 18
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 19
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons 20
17.00 23.00 Symra
Tor 21
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 22  
Lør 23
09.00 16.00 NRF
Søn 24  
Mån 25
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 26  
Ons. 27
19.00 23.00 Hallinglaget
Tor 28
17.30 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 29  
Lør 30
09.00 16.00 NRF
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 5  
Ons 6
17.00 22.00 Symra
Tor 7  
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10  
Mån 11
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 12  
Ons. 13  
Tor 14  
Fre 15  
Lør 16  
Søn 17  
Mån 18
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 19  
Ons 20
17.00 23.00 Symra
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 26  
Ons. 27  
Tor 28  
Fre 29  
Lør 30  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no