Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

September 2016
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1
18.00 22.00 Symra
Fre 2
18.00 23.00 Symra  Stildans
Lør 3  
Søn 4
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 5
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 6
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 7
18.00 23.00 Symra
Tor 8
18.00 22.00 Symra
Fre 9  
Lør 10  
Søn 11
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 12
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 13
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 14
18.00 23.00 Symra
Tor 15  
Fre 16
KULTURNATT
Lør 17
17.00 01.00 Winnie A. Rabanal
Søn 18
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 19
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 20
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 21
18.00 23.00 Symra
Tor 22  
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 26
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 27
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 28
18.00 23.00 Symra
Tor 29  
Fre 30  
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 2
17.00 01.00 Bårdar v/Maria
Lør 3
17.00 01.00 Bårdar v/Maria
Søn 4
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 5
20.00 22.00 Oslo Songdanslag
Tys 6
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 7
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 8
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 9  
Lør 10
9.00 01.00 Tangoskolen
Søn 11
09.00 17.00 Tangoskolen
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 12  
Tys 13
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 14
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 15
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 16
KULTURNATT
Lør 17  
Søn 18
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 19
18.00 20.00 Folkedansnemnda
Tys 20
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 21
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 22
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 26
18.00 20.00 Folkedansnemnda
Tys 27
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 28
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 29
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 30  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 2  
Lør 3  
Søn 4  
Mån 5
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 6
18.00 23.00 Valdreslaget L
Ons 7  
Tor 8
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Telelaget
Fre 9  
Lør 10
09.00 17.00 NRF
Søn 11  
Mån 12
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 13  
Ons 14
19.00 21.00 Hallimglaget
Tor 15
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 16
KULTURNATT
Lør 17
09.00 17.00 NRF
Søn 18  
Mån 19
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 20
18.00 23.00 Valdreslaget L
Ons 21
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 22
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Telelaget
Fre 23  
Lør 24
09.00 17.00 NRF
Søn 25  
Mån 26
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 27  
Ons 28
19.00 21.00 Hallimglaget
Tor 29
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 30  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Tor 1  
Fre 2  
Lør 3  
Søn 4  
Mån 5
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 6  
Ons 7  
Tor 8  
Fre 9  
Lør 10  
Søn 11  
Mån 12
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 13  
Ons 14  
Tor 15  
Fre 16  
Lør 17  
Søn 18  
Mån 19  
Tys 20  
Ons 21
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 22  
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25  
Mån 26
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 27  
Ons 28  
Tor 29  
Fre 30  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no