Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Oktober 2016
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1  
Søn 2
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 3  
Tys 4
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 5
18.00 23.00 Symra
Tor 6
18.00 23.00 Symra  Stildans
Fre 7
17.00 01.00 Bårdar v/Ragnhild
Lør 8
17.00 01.00 Tangoskolen
Søn 9
9.00 17.00 Tangoskolen
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 10
9.00 17.00 van der weele
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 11
9.00 17.00 van der weele
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 12
9.00 17.00 van der weele
18.00 23.00 Symra
Tor 13
9.00 17.00 van der weele
Fre 14
9.00 17.00 van der weele
Lør 15
14.00 01.00 Hordalaget
Søn 16
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 17
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 18
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 19
18.00 23.00 Symra
Tor 20  
Fre 21
18.00 23.00 Symra  Stildans
Lør 22
09.00 01.00 Songlaget i BUL
Søn 23
09.00 17.00 Songlaget i BUL
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 24
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 25
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 26
18.00 23.00 Symra
Tor 27  
Fre 28
16.00 22.00 Bygdelagskoret
Lør 29
11.00 17.00 Bygdelagskoret
Søn 30
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 31
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1  
Søn 2
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 3
18.00 20.00 Folkedansnemnda
Tys 4
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 5
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 6
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 7
17.00 01.00 Tangoskolen
Lør 8
9.00 17.00 Tangoskolen
Søn 9
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 10
18.00 20.00 Folkedansnemnda
20.00 22.00 Oslo Songdanslag
Tys 11
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 12
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 13
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 14  
Lør 15  
Søn 16
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 17
18.00 20.00 Folkedansnemnda
Tys 18
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 19
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 20
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 21  
Lør 22  
Søn 23
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 24
18.00 20.00 Folkedansnemnda
Tys 25
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 26
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 27
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 28  
Lør 29  
Søn 30
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 31  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1
09.00 17.00 NRF
Søn 2  
Mån 3
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 4
18.00 23.00 Valdreslaget L
Ons 5  
Tor 6
19.00 23.00 Telelaget
Fre 7  
Lør 8
09.00 17.00 NRF
Søn 9  
Mån 10
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 11
17.00 22.00 Symra Torader
Ons 12
19.00 21.00 Hallimglaget
Tor 13
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 14  
Lør 15
09.00 17.00 NRF
Søn 16  
Mån 17
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 18
18.00 23.00 Valdreslaget L
Ons 19  
Tor 20
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Telelaget
Fre 21  
Lør 22
09.00 17.00 NRF
Søn 23  
Mån 24
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 25  
Ons 26
19.00 21.00 Hallimglaget
Tor 27
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 28  
Lør 29
09.00 17.00 NRF
17.00 01.00 Bygdelagskoret
Søn 30  
Mån 31
17.00 23.00 Valdreslaget
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1  
Søn 2  
Mån 3  
Tys 4  
Ons 5  
Tor 6  
Fre 7  
Lør 8  
Søn 9  
Mån 10
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 11
17.00 22.00 Symra Torader
Ons 12  
Tor 13  
Fre 14  
Lør 15  
Søn 16  
Mån 17
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 18  
Ons 19  
Tor 20  
Fre 21  
Lør 22  
Søn 23  
Mån 24
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 25  
Ons 26  
Tor 27  
Fre 28  
Lør 29  
Søn 30  
Mån 31
19.00 21.30 Sofienberg

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no