Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

November 2016
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tys 1
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 2
18.00 23.00 Symra
Tor 3  
Fre 4
18.00 23.00 Symra  Stildans
Lør 5
10.00 01.00 Sogn og Fjordanelaget
Søn 6
12.00 16.00 Hallinglaget
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 7
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 8
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 9
18.00 23.00 Symra
Tor 10
17.00 23.00 Songlaget i BUL
Fre 11  
Lør 12
10.00 24.00 Hardsinglaget
Søn 13
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 14
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 15
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 16
18.00 23.00 Symra
Tor 17
17.00 23.00 Songlaget i BUL
Fre 18
18.00 23.00 Symra  Stildans
Lør 19  
Søn 20
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 21
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 22
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 23
18.00 23.00 Symra
Tor 24  
Fre 25  
Lør 26
17.00 01.00 Winnie A. Rabanal
Søn 27
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 28
18.00 22.00 Bygdelagskoret
Tys 29
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 30
18.00 23.00 Symra
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tys 1
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 2
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 3
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 4  
Lør 5
12.00 16.00 Hallinglaget
Søn 6
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 7
20.00 22.00 Oslo Songdanslag
Tys 8
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 9
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 10
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 11  
Lør 12
10.00 24.00 Hardsinglaget
Søn 13
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 14  
Tys 15
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 16
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 17
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 18  
Lør 19  
Søn 20
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 21  
Tys 22
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 23
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 24
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 25  
Lør 26  
Søn 27
18.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 28  
Tys 29
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 30
17.00 23.00 Tangoskolen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tys 1  
Ons 2
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 3
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Telelaget
Fre 4  
Lør 5
09.00 17.00 NRF
Søn 6  
Mån 7
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 8  
Ons 9
19.00 21.00 Hallimglaget
Tor 10
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 11  
Lør 12
09.00 17.00 NRF
Søn 13  
Mån 14
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 15
18.00 23.00 Valdreslaget L
Ons 16
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 17
17.30 19.00 Barnelaget
Fre 18  
Lør 19
09.00 17.00 NRF
Søn 20  
Mån 21
19.30 21.30 Numedalslaget
Tys 22  
Ons 23
19.00 21.00 Hallimglaget
Tor 24
17.30 19.00 Barnelaget
19.00 23.00 Telelaget
Fre 25  
Lør 26
09.00 17.00 NRF
Søn 27  
Mån 28
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 29
18.00 23.00 Valdreslaget L
Ons 30  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Tys 1  
Ons 2
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 3  
Fre 4  
Lør 5  
Søn 6  
Mån 7
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 8  
Ons 9  
Tor 10  
Fre 11  
Lør 12  
Søn 13  
Mån 14
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 15  
Ons 16
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 17  
Fre 18  
Lør 19  
Søn 20  
Mån 21  
Tys 22  
Ons 23  
Tor 24  
Fre 25  
Lør 26  
Søn 27  
Mån 28
19.00 21.30 Sofienberg
Tys 29  
Ons 30  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no