Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Januar 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Mån 2  
Tys 3  
Ons. 4
17.00 23.00 Symra
Tor 5
17.00 19.00 Barnelaget BLS

19.00

23.00 Symra
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 10  
Ons. 11
17.00 23.00 Symra
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 17
17.00 23.00 Symra
Ons. 18
17.00 23.00 Symra
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Symra
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 24
17.00 23.00 Symra
Ons. 25
17.00 23.00 Symra
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 31
17.00 23.00 Symra
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Mån 2  
Tys 3  
Ons. 4  
Tor 5
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9
17.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 10
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 11  
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 13  
Lør 14
11.00 16.00 Valdreslaget
Søn 15
11.00 16.00 Valdreslaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16  
Tys 17
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 18
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23  
Tys 24
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 25
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30  
Tys 31
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Mån 2
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 3  
Ons. 4  
Tor 5
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 6  
Lør 7
09.00 17.00 NRF
17.00 01.00 Leikarringen i BUL
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 10
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 11
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 13  
Lør 14
09.00 17.00 NRF
Søn 15
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 17  
Ons. 18
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 20  
Lør 21
09.00 17.00 NRF
Søn 22
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 24
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 25  
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 27  
Lør 28
09.00 17.00 NRF
Søn 29
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 31
17.00 23.00 Tangoskolen
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Søn 1  
Mån 2  
Tys 3  
Ons. 4  
Tor 5  
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8  
Mån 9
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 10  
Ons. 11  
Tor 12  
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15  
Mån 16
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 17  
Ons. 18  
Tor 19  
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22  
Mån 23  
Tys 24  
Ons. 25  
Tor 26
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29  
Mån 30
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no