Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Februar 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1
17.00 23.00 Symra
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 3
17.00 23.00 Symra
Lør 4  
Søn 5
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 7
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 8
17.00 23.00 Symra
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 10  
Lør 11  
Søn 12
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 14
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 15
17.00 23.00 Symra
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 17
17.00 23.00 Symra
Lør 18  
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20  
Tys 21
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 22
17.00 23.00 Symra
Tor 23
17.00 23.00 Bårdar Winter Jump
Fre 24
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Lør 25
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Søn 26
09.00 23.00 Bårdar Winter Jump
Mån 27
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 28  
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 3  
Lør 4
09.00 17.00 Bårdar v/Caroline
Søn 5
09.00 17.00 Bårdar v/Caroline
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6  
Tys 7
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 8
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 10
17.00 01.00 Bårdar v/Tuva
Lør 11  
Søn 12
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
17.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 14
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 15
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20
17.00 23.00 Bårdar
Tys 21
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 22
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 23
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 24
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Lør 25
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Søn 26
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Mån 27  
Tys 28
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 21.00 BLS i Framtida
Fre 3  
Lør 4
09.00 17.00 NRF
Søn 5
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 7
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 8
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 10  
Lør 11
09.00 17.00 NRF
Søn 12
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 14
19.00 21.00 BLS i Framtida
Ons. 15
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 17  
Lør 18
09.00 17.00 NRF
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 21
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 22
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 23  
Fre 24
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Lør 25
09.00 17.00 NRF
Søn 26
09.00 18.00 Bårdar Winter Jump
Mån 27
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 28  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Ons. 1  
Tor 2  
Fre 3  
Lør 4  
Søn 5  
Mån 6
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 7
17.00 23.00 Hardinglaget
Ons 8  
Tor 9  
Fre 10  
Lør 11  
Søn 12  
Mån 13
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 14
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 15
17.00 23.00 Valdreslaget
Tor 16
17.00 23.00 Sogn og Fjordanelaget
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19  
Mån 20
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 21  
Ons 22  
Tor 23  
Fre 24  
Lør 25  
Søn 26  
Mån 27
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 28  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no