Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Mars 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1
17.00 23.00 Symra
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 3
17.00 23.00 Symra
Lør 4
09.00 24.00 Håløyglaget
Søn 5
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 7
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 8
17.00 23.00 Symra
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 10  
Lør 11  
Søn 12
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 14
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 15
17.00 23.00 Symra
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 17
17.00 23.00 Symra
Lør 18  
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 21
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 22
08.00 17.00 Edward Munch VGS
17.00 23.00 Symra
Tor 23
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 24  
Lør 25
09.00 24.00 Håløyglaget
Søn 26
09.00 24.00 Håløyglaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 27
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 28
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 29
17.00 23.00 Symra
Tor 30
17.00 19.00 Barnelaget BLS
17.00 23.00 Håløyglaget
Fre 31
09.00 23.00 Håløyglaget
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 3  
Lør 4  
Søn 5
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6  
Tys 7
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 8
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 10  
Lør 11
09.00 17.00 DiAndre
Søn 12
09.00 17.00 DiAndre
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
17.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 14
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 15
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20  
Tys 21
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 22
08.00 17.00 Edward Munch VGS
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 23
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 24  
Lør 25
09.00 01.00 Tangoskolen
Søn 26
09.00 17.00 Tangoskolen
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 27
17.00 23.00 BLS Årsmøte
Tys 28
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 29
17.00 23.00 Tangoskolen

 

Tor 30
09.00 17.00 NSFF v/T.H.Erlien
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 31
09.00 17.00 NSFF v/T.H.Erlien
17.00 23.00 Symra 
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 3  
Lør 4
09.00 17.00 NRF
Søn 5
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 7
17.00| 23.00 Valdreslaget Langeleik
Ons 8  
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 10
17.00 01.00 Hallinglaget
Lør 11
09.00 17.00 NRF
Søn 12
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 14  
Ons. 15
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 17  
Lør 18
09.00 17.00 NRF
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 21
17.00| 23.00 Valdreslaget Langeleik
Ons 22
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 23
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 24  
Lør 25
09.00 17.00 NRF
Søn 26
15.00 17.00 Symra 
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 27
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 28  
Ons 29
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 30
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 31  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons. 1  
Tor 2  
Fre 3  
Lør 4  
Søn 5  
Mån 6
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 7  
Ons 8  
Tor 9  
Fre 10  
Lør 11  
Søn 12  
Mån 13
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 14  
Ons. 15  
Tor 16  
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19  
Mån 20
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 21  
Ons 22  
Tor 23  
Fre 24  
Lør 25  
Søn 26  
Mån 27
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 28  
Ons 29  
Tor 30  
Fre 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no