Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

April 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1
09.00 01.00 Håløyglaget
Søn 2
09.00 17.00 Håløyglaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 3
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 4
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 5
17.00 23.00 Symra
Tor 6
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 7  
Lør 8  
Søn 9  
Mån 10
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 11
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 12
17.00 23.00 Symra
Tor 13  
Fre 14  
Lør 15  
Søn 16  
Mån 17
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 18
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 19
17.00 23.00 Symra
Tor 20
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 21
17.00 01.00 Hordaringen
Lør 22
09.00 01.00 NU- Landsmøte
Søn 23
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 24
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 25
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 26
17.00 23.00 Symra
Tor 27
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 BUL Songlaget
Fre 28  
Lør 29  
Søn 30
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1
09.00 17.00 NSFF v/T.H.Erlien
Søn 2
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 3
17.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 4
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 5
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 6
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 7  
Lør 8  
Søn 9  
Mån 10  
Tys 11
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 12
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 13  
Fre 14  
Lør 15  
Søn 16  
Mån 17  
Tys 18
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 19
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 20
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 21  
Lør 22  
Søn 23
15.00 17.00 Symra 
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 24  
Tys 25
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 26
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 27
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 28  
Lør 29
09.00 17.00 NRF
Søn 30
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Lør 1
09.00 17.00 NRF
Søn 2
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 3
17.00| 23.00 Valdreslaget
Tys 4
17.00| 23.00 Valdreslaget Langeleik
Ons 5  
Tor 6
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 7  
Lør 8
09.00 17.00 NRF
Søn 9  
Mån 10  
Tys 11  
Ons. 12  
Tor 13  
Fre 14  
Lør 15
09.00 17.00 NRF
Søn 16  
Mån 17  
Tys 18  
Ons 19
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 20
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 21  
Lør 22
09.00 17.00 NRF
Søn 23
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 24
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 25  
Ons. 26
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 27
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 28  
Lør 29
09.00 17.00 NRF
Søn 30
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Lør 1  
Søn 2  
Mån 3
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 4  
Ons 5  
Tor 6  
Fre 7  
Lør 8  
Søn 9  
Mån 10  
Tys 11  
Ons. 12  
Tor 13  
Fre 14  
Lør 15  
Søn 16  
Mån 17  
Tys 18  
Ons 19  
Tor 20  
Fre 21  
Lør 22  
Søn 23  
Mån 24
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 25  
Ons. 26  
Tor 27  
Fre 28  
Lør 29  
Søn 30  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no