Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Mai 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1  
Tys 2
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 3
17.00 23.00 Symra
Tor 4
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 8
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 9
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 10
17.00 23.00 Symra
Tor 11
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Symra Torader
Fre 12
17.00 23.00 Symra
Lør 13  
Søn 14
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 15
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 16
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 17
17.00 23.00 Symra
Tor 18
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 19  
Lør 20
09.00 17.00 Hordalaget 
Søn 21
11.00 17.00 Hordaringen
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 22
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 23
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons. 24
17.00 23.00 Symra
Tor 25
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 26  
Lør 27  
Søn 28
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 29
17.00 23.00 Bygdelagskoret
Tys 30
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 31
17.00 23.00 Symra
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1  
Tys 2
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 3
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 4
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 8  
Tys 9
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 10
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 11
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 12  
Lør 13  
Søn 14
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 15  
Tys 16
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 17
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 18
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 19  
Lør 20
09.00 17.00 NRF
Søn 21
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 22
17.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 23
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 24
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 25
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 26  
Lør 27
09.00 17.00 NRF
Søn 28
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 29  
Tys 30
19.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 31
17.00 23.00 Tangoskolen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1  
Tys 2  
Ons. 3  
Tor 4
17.00 19.00 Barnelaget BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 5  
Lør 6
09.00 17.00 NRF
Søn 7
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 8
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 9
17.00| 23.00 Valdreslaget Langeleik
Ons 10
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 11
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 12  
Lør 13
09.00 17.00 NRF
Søn 14
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 15
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 16  
Ons. 17  
Tor 18
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 19  
Lør 20
09.00 17.00 NRF
Søn 21
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 22
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 23
17.00| 23.00 Valdreslaget Langeleik
Ons. 24
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 25
17.00 19.00 Barnelaget BLS
Fre 26  
Lør 27
09.00 17.00 NRF
Søn 28
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 29
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 30  
Ons 31  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 2  
Ons. 3  
Tor 4  
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7  
Mån 8
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 9  
Ons 10  
Tor 11  
Fre 12  
Lør 13  
Søn 14  
Mån 15
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 16  
Ons. 17  
Tor 18  
Fre 19  
Lør 20  
Søn 21  
Mån 22
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 23  
Ons. 24  
Tor 25  
Fre 26  
Lør 27  
Søn 28  
Mån 29  
Tys 30  
Ons 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no