Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

September 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2
09.00 17.00 Bårdar Balboa
Søn 3
09.00 17.00 Bårdar Balboa
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 4
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 5
09.00 17.00 BUL
Ons 6
09.00 17.00 BUL
Tor 7
09.00 17.00 BUL
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 8
09.00 17.00 BUL
Lør 9
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Søn 10
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 11
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 12
09.00 17.00 BUL
Ons 13
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Tor 14
09.00 17.00 BUL
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Symra
Fre 15
09.00 17.00 BUL
17.00 01.00 KULTURNATT
Lør 16
09.00 17.00 BUL
Søn 17
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 18
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 19  
Ons 20
17.00 23.00 Symra
Tor 21
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 25
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 26  
Ons 27
17.00 23.00 Symra
Tor 28
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Symra
Fre 29  
Lør 30
09.00 01.00 Symra
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1
17.00 01.00 Bårdar Balboa
Lør 2
09.00 01.00 Bårdar Balboa
Søn 3
09.00 17.00 Bårdar Balboa
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 4
18.30 20.30 Leiarmøte
Tys 5
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 6
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 7
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 11
19.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 12
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 13
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 14
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 15
17.00 01.00 KULTURNATT
Lør 16  
Søn 17
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 18  
Tys 19
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 20
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 21
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 22  
Lør 23
10.01 17.01 Symra Torader
Søn 24
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 25  
Tys 26
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 27
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 28
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 29  
Lør 30  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2
09.00 17.00 Bårdar Balboa
17.00 24.00 Tangoskolen
Søn 3
09.00 17.00 Bårdar Balboa
Mån 4
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 5
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 6
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 7
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10  
Mån 11
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 12  
Ons 13
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 14
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 15
17.00 01.00 KULTURNATT
Lør 16  
Søn 17  
Mån 18
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 19
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 20
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 21
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 22
10.00 17.00 Symra Torader
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 26  
Ons 27
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 28
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 29  
Lør 30  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 5  
Ons 6  
Tor 7  
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10  
Mån 11
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 12  
Ons 13
17.00 23.00 Valdreslaget
Tor 14  
Fre 15  
Lør 16  
Søn 17  
Mån 18
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 19  
Ons 20  
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 26  
Ons 27  
Tor 28  
Fre 29  
Lør 30  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no