Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Oktober 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 2
09.00 17.00 BUL
Tys 3
09.00 17.00 BUL
Ons 4
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Tor 5
09.00 17.00 BUL
Fre 6
09.00 17.00 BUL
Lør 7
09.00 17.00 BUL
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 10
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 11
17.00 23.00 Symra
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15
09.00 17.00 Tangoskolen
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 17
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 18
17.00 23.00 Symra
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 20  
Lør 21
09.00 18.00 Bygdelagskoret Blåne
Søn 22
09.00 18.00 Bygdelagskoret Blåne
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 24
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 25
17.00 23.00 Symra
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 31
17.00 23.00 Tangoskolen
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 2  
Tys 3
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 4
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 5
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9  
Tys 10
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 11
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 13
17.00 01.00 Tangoskolen
Lør 14
09.00 17.00 Tangoskolen
17.00 01.00 Tangoskolen
Søn 15
15.00 17.00 Symra
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16
19.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 17
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 18
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 20  
Lør 21
09.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Søn 22
09.00 18.00 Bygdelagskoret Blåne
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23  
Tys 24
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 25
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 27  
Lør 28
17.00 01.00  Tangoskolen
Søn 29
11.00 15.00 Symra
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30  
Tys 31
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1
14.00 17.00 Bårdar Swing Club
Mån 2
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 3
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 4  
Tor 5
19.00 23.00 Telelaget
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8  
Mån 9
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 10  
Ons 11
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15
14.00 17.00 Bårdar Swing Club
Mån 16
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 17
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 18  
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22
09.00 17.00 Bårdar Swing Club
Mån 23  
Tys 24  
Ons 25
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29  
Mån 30
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 31  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Mån 2
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 3  
Ons 4  
Tor 5  
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8  
Mån 9
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 10  
Ons 11  
Tor 12  
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15  
Mån 16
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 17  
Ons 18  
Tor 19  
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22  
Mån 23
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 24  
Ons 25  
Tor 26  
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29  
Mån 30
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no