Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

November 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons 1
17.00 23.00 Symra
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 3
17.00 23.00 Symra
Lør 4
09.00 01.00 Sogn og Fjordanelaget
Søn 5
09.00 17.00 Hallinglaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 7
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 8
17.00 23.00 Symra
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 10  
Lør 11
09.00 24.00 Hardinglaget
Søn 12
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 14
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 15
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Tor 16
09.00 17.00 BUL
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 17
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Lør 18
09.00 17.00 BUL
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 21
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 22
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Tor 23
09.00 17.00 BUL
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 24
09.00 17.00 BUL
Lør 25
09.00 17.00 BUL
Søn 26
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 27
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 28
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Tangoskolen
Ons 29
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Symra
Tor 30
09.00 17.00 BUL
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons 1
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 3  
Lør 4
09.00 17.00 Hallinglaget
Søn 5
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 6  
Tys 7
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 8
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 10
17.00 01.00 Tangoskolen
Lør 11
09.00 24.00 Hardinglaget
Søn 12
09.00 17.00 Tangoskolen
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 13
19.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 14
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 15
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 20  
Tys 21
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 22
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 23
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 24  
Lør 25  
Søn 26
15.00 17.00 Symra
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 27  
Tys 28
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 29
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 30
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Ons 1
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 2
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 3  
Lør 4  
Søn 5  
Mån 6
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 7  
Ons 8
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 9
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 10  
Lør 11
09.00 17.00 Tangoskolen
Søn 12  
Mån 13
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 14
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 15
17.00 23.00 Symra Torader
Tor 16
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19  
Mån 20
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 21  
Ons 22
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 23
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 24  
Lør 25  
Søn 26  
Mån 27
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 28
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 29  
Tor 30
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Ons 1  
Tor 2  
Fre 3  
Lør 4  
Søn 5  
Mån 6
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 7  
Ons 8  
Tor 9  
Fre 10  
Lør 11  
Søn 12  
Mån 13
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 14  
Ons 15  
Tor 16  
Fre 17  
Lør 18  
Søn 19  
Mån 20
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 21  
Ons 22  
Tor 23  
Fre 24  
Lør 25  
Søn 26  
Mån 27
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 28  
Ons 29  
Tor 30  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no