Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bls-lokaler@getmail.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Desember 2017
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1
09.00 15.00 BUL
16.00 23.00 Nei til EU
Lør 2
09.00 18.00 Nei til EU
Søn 3
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 4
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 5
09.00 17.00 BUL
Ons 6
09.00 17.00 BUL
Tor 7
09.00 17.00 BUL
17.00 23.00 Barnelaget i BLS
Fre 8
09.00 17.00 BUL
Lør 9
09.00 17.00 BUL
Søn 10
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 11
09.00 17.00 BUL
Tys 12
09.00 17.00 BUL
Ons 13
09.00 17.00 BUL
Tor 14
09.00 17.00 BUL
Fre 15
09.00 17.00 BUL
Lør 16
09.00 17.00 NRF
Søn 17
09.00 17.00 NRF
Mån 18
09.00 17.00 BUL
Tys 19
09.00 17.00 BUL
Ons 20
09.00 17.00 BUL
Tor 21
09.00 17.00 BUL
Fre 22
09.00 17.00 BUL
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25  
Tys 26  
Ons 27
09.00 17.00 BUL
Tor 28
09.00 17.00 BUL
Fre 29
09.00 17.00 BUL
Lør 30
09.00 17.00 BUL
Søn 31  
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1
17.00 01.00 Tangoskolen
Lør 2
09.00 17.00 Tangoskolen
17.00 01.00 Tangoskolen
Søn 3
09.00 17.00 Tangoskolen
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 4
19.00 23.00 Oslo Songdanslag
Tys 5
17.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 6
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 7
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 8  
Lør 9
15.00 17.00 Bårdar
17.00 01.00 Bårdar
Søn 10
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 11  
Tys 12  
Ons 13
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 14  
Fre 15  
Lør 16
09.00 17.00 BUL
17.00 01.00 TangoAid
Søn 17  
Mån 18  
Tys 19  
Ons 20
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25  
Tys 26  
Ons 27  
Tor 28  
Fre 29  
Lør 30  
Søn 31  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1
17.00 01.00 Tangoskolen
Lør 2
17.00 01.00 Tangoskolen
Søn 3  
Mån 4
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 5  
Ons 6
17.00 23.00 Hallinglaget
Tor 7
19.00 23.00 Telelaget
Fre 8  
Lør 9
15.00 17.00 Bårdar 
17.00 01.00 Bårdar
Søn 10  
Mån 11
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 12
17.00 23.00 Valdreslaget
Ons 13  
Tor 14  
Fre 15  
Lør 16  
Søn 17  
Mån 18
19.00 23.00 Numedalslaget
Tys 19  
Ons 20  
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25  
Tys 26  
Ons 27  
Tor 28  
Fre 29  
Lør 30  
Søn 31  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Fre 1  
Lør 2  
Søn 3  
Mån 4
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 5  
Ons 6  
Tor 7  
Fre 8  
Lør 9  
Søn 10  
Mån 11
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 12  
Ons 13  
Tor 14  
Fre 15  
Lør 16  
Søn 17  
Mån 18  
Tys 19  
Ons 20  
Tor 21  
Fre 22  
Lør 23  
Søn 24  
Mån 25  
Tys 26  
Ons 27  
Tor 28  
Fre 29  
Lør 30  
Søn 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bls-lokaler@getmail.no