Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bygdelagshuset@bls.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Januar 2018
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1  
Tys 2  
Ons. 3  
Tor 4
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 22.00 Symra
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 8
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 9  
Ons. 10
18.00 22.00 Symra
Tor 11
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 12  
Lør 13  
Søn 14
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 15
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 16  
Ons. 17
18.00 22.00 Symra
Tor 18
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 22.00 Symra
Fre 19  
Lør 20  
Søn 21
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 22
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 23  
Ons. 24
18.00 22.00 Symra
Tor 25
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 26  
Lør 27  
Søn 28
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 29
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 30  
Ons. 31
18.00 22.00 Symra
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1  
Tys 2  
Ons. 3  
Tor 4
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 8
20.00 22.00 Oslo Songdanslag
Tys 9
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 10
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 11
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 12  
Lør 13
11.00 17.00 Valdreslaget
17.00 01.00 Bårdar v/Kristin
Søn 14
11.00 17.00 Valdreslaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 15  
Tys 16
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 17
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 18
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 19  
Lør 20  
Søn 21
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 22  
Tys 23
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 24
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 25
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 26  
Lør 27  
Søn 28
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 29  
Tys 30
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 31
17.00 23.00 Tangoskolen
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Mån 1  
Tys 2  
Ons. 3  
Tor 4
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7  
Mån 8
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 9
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 10
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 11
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 12  
Lør 13
17.00 23.30 Bygdelagskoret Blåne
Søn 14  
Mån 15
19.30 22.00 Numedalslaget
Tys 16  
Ons. 17
18.00 22.00 Hallinglaget
Tor 18
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 19  
Lør 20  
Søn 21  
Mån 22
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 23
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons. 24
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 25
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 26  
Lør 27  
Søn 28  
Mån 29
19.30 22.00 Numedalslaget
Tys 30  
Ons. 31
18.00 22.00 Hallinglaget
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Mån 1  
Tys 2  
Ons. 3  
Tor 4  
Fre 5  
Lør 6  
Søn 7  
Mån 8
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 9  
Ons. 10  
Tor 11  
Fre 12  
Lør 13  
Søn 14  
Mån 15
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 16  
Ons. 17  
Tor 18  
Fre 19  
Lør 20  
Søn 21  
Mån 22
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 23  
Ons. 24  
Tor 25
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 26  
Lør 27  
Søn 28  
Mån 29
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 30  
Ons. 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bygdelagshuset@bls.no