Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bygdelagshuset@bls.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

Mars 2018
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 2
18.30 22.00 Symra
Lør 3
09.00 17.00 Håløyglaget
Søn 4
09.00 17.00 Håløyglaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 5
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 6  
Ons 7
18.00 22.00 Symra
Tor 8
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 9  
Lør 10  
Søn 11
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 12
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 13  
Ons. 14
18.00 22.00 Symra
Tor 15
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Håløyglaget
Fre 16
09.00 23.00 Håløyglaget
Lør 17
09.00 23.00 Håløyglaget
Søn 18
09.00 17.00 Håløyglaget
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 19
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 20  
Ons 21
18.00 22.00 Symra
Tor 22
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25  
Mån 26  
Tys 27  
Ons 28  
Tor 29  
Fre 30  
Lør 31  
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 2  
Lør 3  
Søn 4
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 5
17.00 23.00 Håløyglaget
Tys 6
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 7
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 8
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 9  
Lør 10  
Søn 11
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 12
20.00 22.00 Oslo Songdanslag
Tys 13
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 14
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 15
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 16
18.30 22.00 Symra
Lør 17  
Søn 18
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 19
17.00 23.00 Årsmøte i BLS
Tys 20
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 21
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 22
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25  
Mån 26  
Tys 27  
Ons 28  
Tor 29  
Fre 30  
Lør 31  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 2  
Lør 3  
Søn 4  
Mån 5
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 6
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons 7
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 8
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 9  
Lør 10  
Søn 11  
Mån 12
19.30 22.00 Numedalslaget
Tys 13  
Ons. 14
18.00 22.00 Hallinglaget
Tor 15
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 16  
Lør 17  
Søn 18  
Mån 19
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 20
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons 21  
Tor 22
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25  
Mån 26  
Tys 27  
Ons 28  
Tor 29  
Fre 30  
Lør 31  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Tor 1  
Fre 2  
Lør 3  
Søn 4  
Mån 5
17.00 23.00 Numedalslaget
Tys 6  
Ons 7  
Tor 8  
Fre 9  
Lør 10  
Søn 11  
Mån 12
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 13  
Ons. 14  
Tor 15  
Fre 16  
Lør 17  
Søn 18  
Mån 19
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 20  
Ons 21  
Tor 22  
Fre 23  
Lør 24  
Søn 25  
Mån 26  
Tys 27  
Ons 28  
Tor 29  
Fre 30  
Lør 31  

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bygdelagshuset@bls.no