Fylkeslag i Noregs Ungdomslag
for Oslo og Akershus
Bygdelagshuset

Nordahl Bruns gate 22 - Oslo

Utleigeoversikt









Bestilling av lokaler kan BERRE gjerast til epost: bygdelagshuset@bls.no -
Vi leiger ut for DAG (kl. 09.00 - 17.00) og KVELD ( kl. 17.00 - 23.00 kvardagar, til 01.00 fredag og lørdag)
Oppgi Sal, dato og Dag/Kveld, namn på leigar, kontaktperson, telefon, og fakturaadresse.
Velg år - Velg måned: Januar | Februar | Mars | April | Mai | Juni | Juli | August | September | Oktober | November | Desember

April 2018
Storsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Man 2  
Tys 3  
Ons 4
18.00 22.00 Symra
Tor 5
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 10  
Ons. 11
18.00 22.00 Symra
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 13
18.30 22.00 Symra
Lør 14  
Søn 15
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 17  
Ons 18
18.00 22.00 Symra
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Tys 24  
Ons. 25
18.00 22.00 Symra
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 22.00 Symra
Fre 27
17.00 23.00 NU Landsmøte
Lør 28
09.00 01.00 NU Landsmøte
Søn 29
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30
17.00 23.00 Bygdelagskoret Blåne
Halli
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Man 2  
Tys 3
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 4
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 5
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 9  
Tys 10
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 11
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 16
20.00 22.00 Oslo Songdanslag
Tys 17
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons 18
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 23  
Tys 24
18.00 23.00 Sogn og Fjordaneringen
Ons. 25
17.00 23.00 Tangoskolen
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Hordaringen
Fre 27
17.00 23.00 NU Landsmøte
Lør 28
09.00 01.00 NU Landsmøte
Søn 29
17.00 23.00 Folkedansnemnda
Mån 30  
Blåsalen
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar
Søn 1  
Man 2  
Tys 3  
Ons 4
17.00 22.00 Symra Torader
Tor 5
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8  
Mån 9
19.30 22.00 Numedalslaget
Tys 10  
Ons. 11
18.00 22.00 Hallinglaget
Tor 12
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15  
Mån 16
17.00 23.00 Valdreslaget
Tys 17
18.00 23.00 Valdreslaget
Ons 18  
Tor 19
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
19.00 23.00 Telelaget
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22  
Mån 23
19.30 22.00 Numedalslaget
Tys 24  
Ons. 25
18.00 22.00 Hallinglaget
Tor 26
17.00 19.00 Barnelaget i BLS
Fre 27
17.00 23.00 NU Landsmøte
Lør 28
09.00 01.00 NU Landsmøte
Søn 29  
Mån 30  
Møterom
Dag Dato Klokkeslett, leigetakar, ansvarleg
Søn 1  
Man 2  
Tys 3  
Ons 4  
Tor 5  
Fre 6  
Lør 7  
Søn 8  
Mån 9
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 10  
Ons. 11  
Tor 12  
Fre 13  
Lør 14  
Søn 15  
Mån 16
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 17  
Ons 18  
Tor 19  
Fre 20  
Lør 21  
Søn 22  
Mån 23
17.00 23.00 Sofienberg
Tys 24  
Ons. 25  
Tor 26  
Fre 27  
Lør 28  
Søn 29  
Mån 30
17.00 23.00 Sofienberg

Ansvarleg redaktør: Bygdelagssamskipnaden, Oslo, epost: bygdelagshuset@bls.no